Potrenuj Nordic Walking z instruktorem vol. 5 [Łazienki Królewskie]


24.04.2024 (środa! g. 18.30)


Dostępne wolne miejsca

Słyszałeś o Nordic Walking, ale tak naprawdę nie wiesz o co w tym chodzi? Zakładasz, że to aktywność głównie dla emerytów i zastanawiasz się, po co NW ma oddzielne kijki, skoro istnieją kije trekkingowe?

Zapraszamy na spotkanie z Nordic Walking w Łazienkach Królewskich w Warszawie, gdzie w kameralnej grupie dokładnie poznasz podstawy tej aktywności, ale też dowiesz się przy okazji, jak fantastycznie przydaje się przed wyjazdem na biegówki. Bardzo ważna jest technika i nad tym będzie czuwać u Ciebie 2 certyfikowanych instruktorów.

Nordic Walking to forma aktywności wzmacniająca jednocześnie mięśnie nóg, ramion i pleców. Angażuje całe ciało, poprawiają kondycję oraz koordynację ruchową.

W skrócie

Ten trening to pierwsza w historii impreza GT Wędrujemy, która nie odbędzie się w weekend, lecz w środku tygodnia - w środę (!) i potrwa w g. 18.30-20.00 i odbędzie się w Łazienkach Królewskich. W kolejnych tygodniach, gdy dzień jest długi planujemy następne terminy także w środy.

Ta impreza jest dla Ciebie jeśli

Oczywiście na spacer zapraszamy też tak samo osoby wprawione w Nordic Walking, chcące przypomnieć sobie poprawną technikę

Koszt

Koszt uczestnictwa: 39 zł/os., i obejmuje

Karnety

Na specjalne życzenie naszych uczestników uruchamiamy opcję karnetu. Możesz wykupić: 


Najbliższe terminy zajęć

13.04.2024 (sobota) g. 11.30, link do wydarzenia

15.05.2024 (środa) g. 18.30

22.05.2024 (środa) g. 18.30

Kolejne terminy zajęć będą dodawane na bieżąco

Miejsce spotkania i zakończenie spaceru

Spotykamy się na w Łazienkach Królewskich w środę, 24 kwietnia 2024 o g. 18.30 (chyba, że chcesz wypożyczyć od nas kije, to odrobinę wcześniej, o g. 18.10). Osoby, które potwierdzą swoją rezerwację wpłatą otrzymają od nas informację o dokładnej lokalizacji spotkania.

Trening skończymy ok. g. 20.00 w Łazienkach Królewskich. Wedle uznania można na zakończenie wycieczki odwiedzić pobliską kawiarnię.


Co wziąć na trening?

Wygodne ubranie i buty. Najlepsze będą buty sportowe lub górskie, a kurtka – wiatroszczelna, oddychająca i chroniąca przed deszczem lub mokrym śniegiem. Prosimy pamiętać o wzięciu ze sobą jakiejś przekąski, zalecamy wzięcie wody do picia. Oczywiście do tego kije Nordic Walking (a jeśli nie masz, wypożyczymy w cenie treningu).

A co, jeśli nie mam takich kijków?

Możesz: 

ZOBACZ TEŻ INNE NASZE WEEKENDOWE WYCIECZKI

Jak dołączyć?

Zapisz się klikając w przycisk poniżej "dołącz do spotkania".


Dostępne wolne miejsca

Masz pytania?

Zadzwoń do nas 608479222 (Weronika)