Leśny spacer wiosenny dla dzieci vol. 10


14.04.2024 (niedziela)

Zapisy zakończone

Zapraszamy na nowy spacer dla dzieci w nowej lokalizacji i z nowym, przedwiosennym programem.

Jest takie miejsce na obrzeżach Warszawy, gdzie podczas krótkiego, 2,5-kilometrowego spaceru dzieci będą miały zagadki i zabawy. Efekt? Zamiast "Daleko jeszcze?" usłyszycie "Kiedy znów taki spacer?", czyli marzenie każdego aktywnego rodzica :-)

Chodźcie tam z nami! Zapraszamy na spacer dla dzieci w wieku 4-9 lat z rodzicami

Co nas czeka?

Wędrówka długości ok. 2,5 kilometra po magicznym, leśnym zakątku pełnym niespodzianek. Tym razem będziemy się wspólnie cieszyć przygodą w przedwiosennej aurze. Wśród zabaw znajdą się konkurencje na rozgrzewkę, a także doskonała miejscówka na zabawę w chowanego. Będzie można zdobyć górę, rozwiązać zagadki, pokonać tor przeszkód. Nie zabraknie też porcji wiedzy o tym, jakie są pierwsze oznaki wiosny. Na koniec oczywiście każde dziecko dostanie medal za uczestnictwo.

Całe spotkanie potrwa około 2-2,5 godziny.

Koszt

Koszt uczestnictwa to 10 zł (drugi rodzic), 55 zł (dziecko 4-9 lat) oraz 0 zł (niemowlę 0-1 rok, a także pierwszy rodzic).

Koszt uczestnictwa obejmuje:

Dzieci w wieku 0-1 uczestniczą bezpłatnie 

Zakładamy, że na uczestnictwo każdego dziecka przypada bezpłatny udział jednego rodzica. W przypadku uczestniczenia drugiego rodzica opłata za jego uczestnictwo to 10 zł. Np. w przypadku udziału dwójki dzieci ze swoimi rodzicami oboje rodzice biorą udział bezpłatnie.

Miejsce spotkania i dojazd

Spotykamy się w niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku o g. 11.30 Impreza potrwa ok. 2-2,5 godziny.

Miejsce spotkania jest pod lasem, w warszawskiej Dzielnicy Wesoła. Można dojechać autem (parking) lub dogodnie warszawską komunikacją miejską ZTM, a także Kolejami Mazowieckimi. Miejsce jest położone ok. 17 km autem od centrum Warszawy.

Wszystkie szczegóły miejsca spotkania podamy zapisanym osobom.

Co wziąć na spacer?

Wygodne, najlepiej sportowe buty - zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, ubranie odpowiednie do warunków pogodowych (ochrona przed chłodem, ew. wysoką pokrywą śnieżną, ew. deszczem i ew. kleszczami jeśli będzie na plusie). Zalecamy ubrania nie z bawełny. Sprawdzi się bielizna termoaktywna (z włókien syntetycznych i/lub  merino), wierzchnie ubrania nieograniczające ruchów, oddychające i nieprzemakalne. Warto mieć napoje. Warto mieć też ciepły napój w termosie lub kubku termicznym. Jeśli Twoje dziecko lubi jakieś konkretne, specyficzne jedzenie, to też warto je wziąć, a to wszystko zapakować w poręczny sposób najlepiej do plecaka. Można wziąć ubrania na zmianę dla dzieci na wszelki wypadek. 

Jeśli rozważasz wzięcie wózka dla niemowlęcia, to uczulamy, że teren będzie miejscami wymagający dla wózka. Najlepiej sprawdzi się przyczepka rowerowa w funkcji wózka, ewentualnie bardzo terenowy wózek z dużymi, pompowanymi kołami.

Z kim się spotkamy?

Spacer poprowadzą:

Marysia - wieloletnia instruktorka ZHP z zielonego Sulejówka, z głową pełną pomysłów, która wśród drzew czuje się jak w domu. Od pewnego czasu zabiera małego synka na obozy nie tracąc miejsca w bagażu na zbędne zabawki, bo las ma przecież do zaoferowania tak wiele! 

Weronika - od ponad 9 lat pilot i organizator wycieczek plenerowych, freak planowania wyjazdów, miłośniczka Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i map, mama przedszkolaka, założycielka Grupy Turystycznej Wędrujemy

Jak się zapisać?

Zapisz się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Otworzy Ci się on po kliknięciu w żółty przycisk "dołącz do spaceru". 

Po otrzymaniu Twojego zapisu w ciągu 1-2 dni wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji miejsca na spacerze. Po odnotowaniu Twojej wpłaty prześlemy Ci szczegóły spotkania.

Zapisy przyjmujemy do wyczerpania miejsc, ale nie później niż do czwartku, 12 kwietnia do g. 18.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Zapisy zakończone

Masz pytania?

Zadzwoń do nas 608479222 (Weronika) 

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE WYCIECZKI