Zieleniec Ski Arena - narciarski odlot, 01-02.02.2020 (weekend)

Lista rezerwowa


Zapraszamy na szusujący weekend w Zieleńcu. To jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów narciarskich w Polsce, zapewniający aż 24 wyciągi. Panująca tam aura uznawana jest za zbliżoną do klimatu alpejskiego - śnieg zalega tu przez 150 dni!
Zieleniec daje możliwość jazdy na nartach na 22 km tras na wszelkich możliwych poziomach trudności, co daje gwarancję narciarskiej zabawy zarówno dla początkujących miłośników białego szaleństwa jak i dla prawdziwych zjazdowych i snowboardowych wyjadaczy w tym narciarskim raju.

Wyjazd z centrum Warszawy o północy z piątku na sobotę wynajętym autokarem i powrót do niej w nocy z niedzieli na poniedziałek, nocleg ze śniadaniem w pensjonacie, ubezpieczenie narciarskie oraz ubezpieczenie NNW, opieka pilota.
W PLANACH

2 dni szusowania w Zieleńcu

przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją na trasie centrum Warszawy – Zieleniec  centrum Warszawy

przejazdy lokalne

nocleg w pensjonacie

niedzielne śniadanie

opieka pilota

ubezpieczenie narciarskie oraz ubezpieczenie NNW na oba dniWyżywienie

W ramach wyjazdu każdy uczestnik ma zapewnione niedzielne śniadanie w pensjonacie w którym nocujemy, dodatkowo będzie też możliwość zamówić dla chętnych też sobotnią obiadokolację w pensjonacie. W sobotę rano, krótko przed dojechaniem do Zieleńca zatrzymamy się na dłuższy postój na dużej stacji benzynowej, gdzie będzie okazja napić się aromatycznej kawy lub gorącej herbaty czy też zamówić sobie przekąski. 

W ciągu obu dni szusowania w pobliżu stacji narciarskich będą liczne knajpki gdzie będzie można coś zjeść lub się napić we własnym zakresie przez cały dzień szusowania.


KOSZT uczestnictwa to 330 zł/os. i obejmuje:

przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją na trasie centrum Warszawy – Zieleniec – centrum Warszawy

wszystkie dojazdy na stoki i powroty z nich 

zapewniony transport sprzętu narciarskiego w luku bagażowym

nocleg w pensjonacie w 2- 3- i 4-osobowych pokojach z łazienkami i internetem

niedzielne śniadanie

opiekę pilota


ubezpieczenie narciarskie oraz ubezpieczenie NNW (obejmujące też KL)


− podatki w tym VAT

koszt nie obejmuje:

karnetów narciarskich, ew. wypożyczenia sprzętu, ew. lekcji z instruktorem, 

  pozostałych posiłków
Zgłoszenia

Zapraszamy do zgłoszeń najlepiej poprzez wygodny formularz, lub. ew. mailem na weronika.wedrujemy@gmail.com podając imię, nazwisko, adres mailowy i numer telefonu każdej zgłaszanej osoby.

Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłamy mailem potwierdzenie miejsca i dane do wpłaty.

Lista rezerwowa

Pytania

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 608479222

 Spełniamy
 wszystkie prawne wymagania jako organizator turystyki:

 - posiadamy zgodę Marszałka Województwa Mazowieckiego na organizację imprez turystycznych oraz wpis do Rejestru  Organizatorów Turystyki.

 - spełniamy wymogi wynikające z Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową (Signal Iduna TU SAna rzecz uczestników naszych wyjazdów 

 - w przypadku wyjazdów poza Polskę zawsze wykupujemy dla uczestników wymagane ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL NNW)

 - w przypadku tras górskich wykupujemy usługę przewodnicką na rzecz uczestników tylko u licencjonowanych przewodników górskich 

 Ponadto: na życzenie wystawiamy faktury

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYJAZDU:

Zbiórka, wyjazd i powrót:

Spotykamy się o g. 00.15  w sobotę 1 lutego 2020 roku na ul. Emilii Plater w pobliżu Hotelu Intercontinental, skąd ruszymy autokarem w rejon kompleksu narciarskiego Zieleniec Ski Arena.

Do Warszawy wrócimy w zależności od warunków panujących na drodze, między północą a ok. 2 w nocy między niedzielą a poniedziałkiem (tym razem najprawdopodobniej już przed 1 w nocy), by móc do rana przespać się już we własnych łóżkach.
DZIEŃ PIERWSZY (sobota, 1 lutego 2020)

Rano w sobotę dotrzemy z Warszawy do Zieleńca, zanim to jednak nastąpi zatrzymamy się na dogodnej stacji benzynowej, gdzie będzie czas aby napić się gorącej herbaty czy też aromatycznej kawy, czy też przekąsić jakąś kanapkę, skąd bezpośrednio pojedziemy na parking przy wyciągu. W ośrodku narciarskim są liczne knajpki, gdzie również można coś zjeść i się napić przez cały dzień. Przez cały dzień korzystamy z uroków ośrodka narciarskiego Zieleniec Ski Arena do ok. g. 16.

Na koniec pojedziemy autokarem do pensjonatu na nocleg z możliwością dokupienia obiadokolacji. Wieczór będzie dobrą okazją, by wymienić się wrażeniami minionego dnia w narciarskim gronie.
DZIEŃ DRUGI (niedziela, 2 lutego 2020)

Po śniadaniu w ośrodku wypoczynkowym, wykwaterowaniu się i zapakowaniu bagaży do autokaru ruszymy na dalszy ciąg białego szaleństwa w ośrodku Zieleniec Ski Arena, gdzie spędzimy czas do popołudnia. Na koniec zjemy jeszcze obiadokolację gdzie też będzie okazja do przebrania się przed drogą powrotną do Warszawy.

Co wziąć na narty zjazdowe lub snowboard?

Potrzebne będą spodnie i kurtka narciarska wraz ciepłymi rękawicami narciarskimi, a także bielizna termiczna (zarówno na dół jak i górę ciała). Przydadzą się gogle narciarskie, a dla bezpieczeństwa warto mieć też kask. 

Do tego własny sprzęt narciarski, a jeśli swojego nie macie, to na miejscu jest też oczywiście wypożyczalnia sprzętu (narty z wiązaniami, buty, kije), gdzie też możecie własny sprzęt przeserwisować, jeśli potrzebujecie, a także przechować swój sprzęt z soboty na niedzielę, aby niepotrzebnie go nie wozić do hotelu i z powrotem.
ZOBACZ TEŻ INNE NASZE WYJAZDY:

Jakuszyce: Biegówki w Górach Izerskich + opcja trekkingu *PREMIUM*, 22-23.02.2020 (weekend)


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc__CaGtBslqYhvBnS9FTPu7kqIoaz8ILlYvqxPpgbFaEaOpw/viewform
Dostępne są już wszystkie szczegóły, zapraszamy do zgłoszeń


Dostępne wolne miejsca


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqHI2h67SfppMvVOIYW1JeW8kbkG2uZRyPYuszSUR-QretJQ/viewform?usp=sf_link
Dostępne są już wszystkie szczegóły, zapraszamy do zgłoszeń


Dostępne wolne miejsca
krokusyDostępne są już wszystkie szczegóły, zapraszamy do zgłoszeń

Dostępne wolne miejsca


Już wkrótce opublikujemy wszystkie szczegóły wyjazdu, ale już teraz zapraszamy do zgłoszeń 


Dostępne wolne miejscaZieleniec: Biegówki w Górach Orlickich i Bystrzyckich, 01-02.02.2020 (weekend)Dostępne są już wszystkie szczegóły, zapraszamy do zgłoszeń


Dostępne 3 wolne miejsca
Comments