Wędrówka na Trzech Króli po leśnym poligonie, 06.01.2016 (środa, święto)
Na rozpoczęcie roku, w Święto Trzech Króli zapraszamy na bezpłatną, kilkugodzinną wędrówkę po lasach na obrzeżach Warszawy. Tym razem powędrujemy po rozległym i dzikim lesie na terenie poligonu między Sulejówkiem, Rembertowem i Wesołą. Las zaliczany jest do Obszaru Natura 2000. 

Spotykamy się w środę (Święto trzech Króli), 6 stycznia 2016  o g. 9.40 na stacji PKP Warszawa Śródmieście. Tam wsiądziemy do pociągu SKM, którym dojedziemy do przystanka PKP Warszawa Wola Grzybowska przy samym lesie, gdzie rozpoczniemy wędrówkę.

W ramach atrakcji możliwość spotkania mieszkańców poligonu - łosi, saren czy dzików. 
Ok. 12-kilometrowy spacer zakończymy w sympatycznej knajpce w Wesołej blisko stacji PKP Warszawa-Wesoła skąd w 20 minut będzie można wrócić do centrum Warszawy (pociągi 3-4 razy na godzinę).

koszty:

Wycieczka jest promocją idei wędrujemy i nie pobieramy za nią żadnych opłat.

dojazd:

Na początek wędrówki można dotrzeć zarówno z nami, czyli kolejką SKM, (bilet ZTM w ramach I strefy) ale także w dogodny sposób samochodem.


Spełniamy wszystkie prawne wymagania jako organizator turystyki:

- posiadamy zgodę Marszałka Województwa Mazowieckiego na organizację imprez turystycznych oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki.

- spełniamy wymogi wynikające z Ustawy o usługach turystycznych oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa) na rzecz uczestników naszych wyjazdów 

- w przypadku wyjazdów poza Polskę zawsze wykupujemy dla uczestników wymagane ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL NNW).

- w przypadku tras górskich wykupujemy usługę przewodnicką na rzecz uczestników tylko u licencjonowanych przewodników górskich

Ponadto: na życzenie wystawiamy faktury

zgłoszenia:

Najlepiej za pomocą wygodnego formularza lub ew. mailem na weronika.wedrujemy@gmail.com podając imię, nazwisko i email każdej zgłaszanej osoby.


Comments