Wędrówka na Halloween: Czarci Dół i Sępia Góra w MPK, 31.10.2015 (sobota)Zapraszamy na jednodniową wędrówkę podwarszawską podczas której powędrujemy w w klimacie dziadów czy - jak kto woli - Halloween w poszukiwaniu najbardziej tajemniczych miejsc w Mazowieckim Parku Krajobrazowym.


W planach wędrówki ok. 15 km odwiedzenie m.in.:

- Sępiej Góry

- Czarciego Dołu

- znikającej rzeczki Ślepoty

- Czarcich Kościołów

zbiórka, dojazd i powrót:

Spotykamy się w sobotę, 31 października 2015 r. o g. 09.20 na stacji PKP Warszawa Śródmieście, przy kasach w kierunku wschodnim skąd o g. 9.39 odjedziemy pociągiem Kolei Mazowieckich (KM). Nasz pociąg jedzie do Dęblina, my wysiadamy po drodze na stacji PKP Zabieżki o g. 10.53. Do Warszawy wracać będziemy z tej samej stacji jednym z pociągów KM.


koszty:

Wycieczka jest promocją idei wędrujemy i nie pobieramy za nią żadnych opłat.

Jedyny konieczny koszt to bilet powrotny Kolei Mazowieckich za 13 zł który każdy sam sobie kupuje w kasach.

Co wziąć na wędrówkę po lesie?

Wygodne ubranie i buty. Najlepsze będą buty sportowe lub górskie i kurtka - wiatroszczelna i oddychająca do tego oczywiście - czapka, szalik.

Prosimy pamiętać o wzięciu ze sobą przekąsek i napojów - co najmniej litr na osobę. Przez całą wędrówkę nie będzie żadnego sklepu - w końcu wybieramy się na koniec świata!

Bardzo mile widziane aparaty fotograficzne i kamerki - może uda się zmajstrować jakiś filmik z naszych leśnych poszukiwań?

zgłoszenia:

Najlepiej za pomocą wygodnego formularza lub ew. mailem na weronika.wedrujemy@gmail.com podając imię, nazwisko i email każdej zgłaszanej osoby.


to wydarzenie na Facebooku:
zobacz kolejne nasze wydarzenia:

Właśnie ogłaszamy, w środę 28.10 więcej szczegółów, zapraszamy do zgłoszeń!


Comments