The Walk. Sięgając chmur 3D - wspólne wyjście na film i integracja!, 14.10.2015 (środa)

ostatnia aktualizacja: 13.10.g. 16.30 - zapisy zakończone, idziemy do kina i na integrację 


Przetestuj swój lęk wysokości i chodź z nami do kina! 

 Zapraszamy na wspólne wyjście w aktywnym gronie na niezwykły film w 3D poprzedzone spotkaniem w pubie blisko kina. Dla chętnych zrobimy też drugą integrację - po filmie ;-)


The Walk. Sięgając chmur" to najnowszy film Roberta Zemeckisa, reżysera m.in. "Forresta Gumpa" czy "Cast Away". Przedstawia historię człowieka, który jako jedyny w historii przeszedł na linie rozpiętej między wieżami World Trade Center na wysokości 417 m! Nikt później nie powtórzył tego nieprawdopodobnego wyczynu.
zapraszamy!
Zobacz trailer!


Najważniejsze informacje o wydarzeniu:

Spotykamy się w pubie w środę 14 września o g. 18.45 w klimatycznym pubie w ścisłym centrum Warszawy, z pubu pójdziemy razem do kina tuż obok. Spotkanie w pubie to dobra okazja do poznania innych osób lubiących aktywne spędzanie wolnego czasu - w górach, na rowerze, w kajaku czy na leśnej wędrówce.

Z osobami które nie będą mogły pojawić się przed seansem w pubie spotkamy się przy kasach kinowych o g. 20.25Film potrwa do ok. g. 23.00.

Jeśli będą chętni to po filmie pójdziemy jeszcze raz do jakiejś knajpki.

Wszyscy, którzy potwierdzą swój udział w wydarzeniu wpłatą otrzymają dokładne informacje nt. nazwy i lokalizacji kina oraz pubu.

Koszt:

Koszt udziału w wydarzeniu to 19 zł/os. i obejmuje bilet wstępu na seans filmu "The Walk. Sięgając chmur" (2015) w technologii 3D wraz z opłatą za udostępnienie okularów. Przed filmem zapraszamy uczestników wydarzenia na wspólną integrację w pubie (rezerwacja).

Kontakt i pytania:
Jeśli przychodzą Wam do głowy jakieś pytania, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny: 608479222


Zgłoszenia (zapisy zakończone): 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłoszeń poprzez formularz 
podając imię, nazwisko, adres email i nr telefonuOsoby zgłaszające się w 2, 3 lub 4 osoby wystarczy, że podadzą tylko kontakt do 1 osoby.

Po przesłaniu swoich zgłoszeń otrzymacie mailem potwierdzenie miejsca oraz nr konta do wpłaty.

Uwaga! Tylko wpłata jest potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.lista uczestników (ostatnia aktualizacja: 13.10.g. 16.30 - zapisy zakończone, idziemy do kina i na integrację Comments