Tatry Zachodnie - Kończysty 2002 m i Rakoń 1879 m n.p.m., 21-22.09.2019 (weekend)


Zapraszamy na weekendową wędrówkę tatrzańską podczas której przemierzymy szlaki i szczyty zachodniej grani Tatr. Świetna okazja do podziwiania tatrzańskich szczytów w coraz bardziej intensywnych, jesiennych barwach!

Czekają nas 2 dni ambitnego, całodniowego wędrowania tatrzańskiego dla osób z dobrą kondycją i obytych z wyższymi górami. Niezbędne będą też buty górskie, kurtka oddychająca, wodo- i wiatroszczelna i wygodny plecak.

Wyjeżdżamy autokarem lub busem z centrum Warszawy i nim do niej wracamy, nocujemy i jemy w schronisku górskim PTTK na Polanie Chochołowskiej (1146 m n.p.m.) na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pokojach 2-, 4-, 6- i 14- osobowych.

w planach:
  • 2 dni wędrowania na lekko (czyli z małym plecaczkiem, resztę bagażu zostawiając w schronisku)

  • przejście po szczytach skrajnie zachodniej grani polskich Tatr Zachodnich

  • zdobycie dwutysięcznika: Kończystego, 2002 m n.p.m. 

  • wejście m.in. na Rakoń (1879 m n.p.m.), Trzydniowiański Wierch (1758 m n.p.m.), Czubik 1846 m, przełęcz Zawracie (1863 m n.p.m.) i Grzesia (1653 m n.p.m.)

  • nocleg z pościelą w górskim Schronisku PTTK na Polanie Chochołowskiej (1146 m n.p.m.) na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego w pokojach 2-,4-, 6- i 14-osobowych

  • klimatyczny wrześniowy wieczór w schronisku w sercu Tatr

  • przejazd busem lub autokarem na trasie Warszawa – Kościelisko k. Zakopanego – Warszawa

  • ubezpieczenie NNW

  • opieka pilota

Zgłoszenia:

Już wkrótce opublikujemy wszystkie szczegóły wyjazdu, ale już teraz zapraszamy do wstępnych zgłoszeń najlepiej poprzez wygodny formularz ew. mailem na weronika.wedrujemy@gmail.com podając imię, nazwisko, email i numer telefonu każdej zgłaszanej osoby.

Pytania:

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 608479222 (Weronika)


liczba miejsc:

Właśnie ogłaszamy - dostępne wolne miejsca
 Spełniamy
 wszystkie prawne wymagania jako organizator turystyki:

 - posiadamy zgodę Marszałka Województwa Mazowieckiego na organizację imprez turystycznych oraz wpis do Rejestru  Organizatorów Turystyki.

 - spełniamy wymogi wynikające z Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową (Signal Iduna TU SAna rzecz uczestników naszych wyjazdów 

 - w przypadku wyjazdów poza Polskę zawsze wykupujemy dla uczestników wymagane ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL NNW)

 - w przypadku tras górskich wykupujemy usługę przewodnicką na rzecz uczestników tylko u licencjonowanych przewodników górskich 

 Ponadto: na życzenie wystawiamy fakturyCo wziąć w Tatry jesienią?

Wrzesień to dla Tatr świetny czas – duża szansa na stabilną, słoneczną pogodę. Jednocześnie trzeba założyć, że wieczorem i rano będzie naprawdę rześko, zatem czapka, rękawiczki i ciepły polar traktujmy jako oczywistość. Pamiętajcie też, że powyżej lasu, jak to w górach, lubi mocno wiać wiatr. Jak zawsze niezbędne też będą: buty górskie, dobra kurtka przeciwdeszczowa i przeciwwiatrowa, ew. dodatkowo płaszcz foliowy jednorazowy, plecak (25-30-litrowy), stuptuty (ochraniacze na nogawki), kijki trekkingowe – bardzo przydatne na sporych przewyższeniach jakie zapewniają tatrzańskie trasy na dwutysięczniki. Weźcie aparat fotograficzny, ochronę przeciwsłoneczną (czapka, krem) termos, kanapki, przekąski.


ZOBACZ TEŻ INNE NASZE WYCIECZKI:


Kolorowe Karkonosze - Śnieżka i Wodospad Panczawy *premium*, 14-15.09.2019


Dostępne są wszystkie szczegóły w tym koszt, zapraszamy do zgłoszeń

Dostępne wolne miejscahttps://sites.google.com/a/wedrujemy.org.pl/www/babia-gora-i-pilsko-2-najwyzsze-szczyty-beskidow-08-2019-weekend


Dostępne są wszystkie szczegóły w tym koszt, zapraszamy do zgłoszeń


Brak miejsc, dostępne miejsca na liście rezerwowejSpływ Drwęcą i noc na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu, 20-21.07.2019 (weekend)Dostępne są wszystkie szczegóły w tym koszt, zapraszamy do zgłoszeń 


Dostępne 2 ostatnie wolne miejsca
Comments