"Strategia Mistrza" - wspólne wyjście na film o Lansie Armstrongu i integracja!, 05.11.2015 (czwartek)

aktualizacja: 05.11 g. 12.00 - Zakończyliśmy zapisyzapraszamy do zgłoszeń na nasze kolejne wydarzeniaZapraszamy na wspólne wyjście na... rower. Ale tym razem będziemy tylko kibicami! Chodźmy na film o najsłynniejszym kolarzu Lansie Armstrongu i o największym skandalu w historii kolarstwa w reżyserii Stephena Frearsa. 

Ruszamy w rowerowym, aktywnym i turystycznym gronie. Szykuje się kawał porządnego kina! 

A po filmie - integracja w pubie w pobliżu kina!Zobacz trailer filmu!Najważniejsze informacje o wydarzeniu:

Spotykamy się w kinie ścisłym centrum Warszawy przed kasami w czwartek, 5 listopada 2015 o g. 18.00 w ścisłym centrum Warszawy. My będziemy już od g. 17.45, jeśli ktoś może być wcześniej - zapraszamy. Film potrwa do ok. g. 20.30.

Spotkanie to dobra okazja do poznania innych osób lubiących aktywne spędzanie wolnego czasu - na rowerze, ale też w górach, na biegówkach, w kajaku czy na leśnej wędrówce.

Po kinie będzie okazja do w wymiany wrażeń z filmu, rozmów i integrację w rowerowym i aktywnym i turystycznym gronie  - robiliśmy rezerwację w bardzo klimatycznym pubie niedaleko od kina. 


Wszyscy, którzy potwierdzą swój udział w wydarzeniu wpłatą otrzymają dokładne informacje nt. nazwy i lokalizacji kina oraz pubu.

Koszt:

Koszt udziału w wydarzeniu to 18 zł/os. i obejmuje bilet wstępu na seans filmu "Strategia Mistrza" (2015) w technologii 2D. Po filmie zapraszamy uczestników wydarzenia na wspólną integrację w pubie (rezerwacja).

Kontakt i pytania:

Jeśli przychodzą Wam do głowy jakieś pytania, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny: 608479222

Zgłoszenia (zakończyliśmy zapisy): 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłoszeń przez formularz w ostateczności mailem na weronika.wedrujemy@gmail.com koniecznie podając imię, nazwisko, adres email i nr telefonuOsoby zgłaszające się w 2, 3 lub 4 osoby wystarczy, że podadzą tylko kontakt do 1 osoby.

Po przesłaniu swoich zgłoszeń otrzymacie mailem potwierdzenie miejsca na spotkaniu oraz nr konta do wpłaty.Wszyscy, którzy potwierdzą swój udział w wydarzeniu wpłatą otrzymają dokładne informacje nt. nazwy i lokalizacji kina oraz pubu.

Uwaga! Tylko wpłata jest potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.


lista uczestników (aktualizacja: 05.11 g. 12.00 - Zakończyliśmy zapisy, zapraszamy do zgłoszeń na nasze kolejne wydarzenia)Comments