Spływ kajakowy rzeką Krutynią *premium*, 09-10.06.2018 (weekend)

Dostępne: 4 miejsca z 40

Zapraszamy na weekendowy spływ kajakowy rzeką Krutynią tym razem w wersji premium bo z noclegiem w przyjemnym hotelu*** na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Będzie wybitnie malowniczo, a czysto wodne atrakcje z pewnością urozmaicimy ;-)


Szlak kajakowy Krutynią to najsłynniejsza trasa kajakowa w Polsce, po prostu perełka! Nie ma drugiej takiej rzeki w Polsce. Jak pisał znany mazurski pisarz Karol Małek "kto nie widział Krutyni, ten nie widział Mazur" .


Wyjazd bez nocnych przejazdów - wyjeżdżamy z Warszawy autokarem w sobotę wcześnie rano, a wracamy w niedzielę wieczorem:-)
w planach:

- 2 dni spływu na lekko (bez bagaży) rzeką Krutunią - jedną z najpiękniejszych rzek Europy w sympatycznym towarzystwie

- nocleg ze śniadaniem w hotelu*** w pokojach 2 i 3 os. oddalonym 50 m od rzeki, w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego w nowoczesnym obiekcie

- dla chętnych liczne okazje do przyjemnych kąpieli podczas przerw w spływie, zarówno w wielu mijanych jeziorach i w rzece

- wieczorne ognisko

- wypożyczenie i transport kajaków wraz z wiosłami i kamizelkami

ratunkowymi na oba dni spływu

- transport bagaży podczas całej imprezy

- przejazd i powrót autokarem na trasie Warszawa - Mazurski Park Krajobrazowy - Warszawa

- przejazdy lokalne

- opieka pilota

- ubezpieczenie NNW

- wieczorna integracja w sobotni wieczór


Zgłoszenia:

Już wkrótce opublikujemy wszystkie szczegóły wyjazdu w tym koszt, ale już teraz zapraszamy do wstępnych zgłoszeń najlepiej poprzez wygodny formularz ew. mailem na weronika.wedrujemy@gmail.com podając imię, nazwisko, email i numer telefonu każdej zgłaszanej osoby.

Pytania:

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 608479222 (Weronika)

liczba miejsc:

dostępne: 4 miejsca z 40

 
 Spełniamy wszystkie prawne wymagania jako organizator turystyki:

 - posiadamy zgodę Marszałka Województwa Mazowieckiego na organizację imprez turystycznych oraz wpis do Rejestru  Organizatorów Turystyki.

 - spełniamy wymogi wynikające z Ustawy o usługach turystycznych oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową (TU Europana  rzecz uczestników naszych  wyjazdów 

 - w przypadku wyjazdów poza Polskę zawsze wykupujemy dla uczestników wymagane ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL NNW)

 - w przypadku tras górskich wykupujemy usługę przewodnicką na rzecz uczestników tylko u licencjonowanych przewodników górskich 

 Ponadto: na życzenie wystawiamy faktury
Comments