Przez Las Młochowski do Podkowy Leśnej, 20.11.2016 (niedziela)Zapraszamy na bezpłatną wędrówkę podwarszawską. Powędrujemy przez Las Młochowski z Otrębusów do Podkowy Leśnej ciesząc się późnojesiennymi kolorami starego złota.

Wycieczka otwarta dla każdego - zapraszamy z przyjaciółmi, dziećmi, rodzeństwem, rodzicami. Psy także mile widzianeW planach

- przejście w sumie ok. 10 km
- zwiedzanie Muzeum Motoryzacji w Otrębusach
- wędrówka po pagórkach Lasu Młochowskiego i dwóch tamtejszych rezerwatach
- urokliwa architektura Podkowy Leśnej
- po zakończeniu wędrówki okazja do zatrzymania się w jednej z sympatycznych knajpek w Podkowie Leśnej

Zgłoszenia i pytania

Zapraszamy do zgłoszeń najlepiej poprzez wygodny formularz lub ew. mailem na weronika.wedrujemy@gmail.com podając imię, nazwisko i email każdej zgłaszanej osoby. 

W razie pytań prosimy o kontakt: 608479222 (Weronika)


Zbiórka, dojazd i powrót

Spotykamy się w niedzielę, 20 listopada 2016 o g. 10.30 na stacji WKD Otrębusy.

Aby tam dotrzeć najlepiej wsiąść na stacji WKD Warszawa Śródmieście w kolejkę WKD o g. 9.50, kierunek WKD Milanówek Grudów i wysiąść w Otrębusach o g. 10.28

Jeśli ktoś nie wie, gdzie jest stacja Warszawa Śródmieście WKD lub myli się ona komuś ze stacją PKP Warszawa Śródmieście to prosimy o wcześniejszy kontakt, wyjaśnimy.

UWAGA: można też dotrzeć autem i spotkać się z pozostałymi o g. 10.30 przy stacji WKD Otrębusy. W takim przypadku na koniec pieszej wycieczki można podjechać kolejką WKD  z Podkowy Leśnej z powrotem do Otrębusów i tam się przesiąść w swój samochód.

Wracać będziemy w godzinach popołudniowych ze stacji WKD Podkowa Leśna Główna pociągiem w kierunku Warszawy.Co wziąć na wędrówkę po lesie?

Wygodne ubranie i buty. Najlepsze będą buty sportowe lub górskie i kurtka - wiatroszczelna i oddychająca do tego oczywiście - czapka, rękawiczki.

Prosimy pamiętać o wzięciu ze sobą przekąsek i napojów - co najmniej litr na osobę. Warto mieć ze sobą termos z gorącą herbatą. Przez większość wędrówki nie będzie raczej żadnego sklepu - w końcu wybieramy się do lasu ;-)

Bardzo mile widziane aparaty fotograficzne i kamerki - może uda się zmajstrować jakiś filmik z naszych leśnych poszukiwań?
 
 Spełniamy wszystkie prawne wymagania jako organizator turystyki:

 - posiadamy zgodę Marszałka Województwa Mazowieckiego na organizację imprez turystycznych oraz wpis do Rejestru  Organizatorów Turystyki.

 - spełniamy wymogi wynikające z Ustawy o usługach turystycznych oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową (TU Europana  rzecz uczestników naszych  wyjazdów 

 - w przypadku wyjazdów poza Polskę zawsze wykupujemy dla uczestników wymagane ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL NNW)

 - w przypadku tras górskich wykupujemy usługę przewodnicką na rzecz uczestników tylko u licencjonowanych przewodników górskich 

 Ponadto: na życzenie wystawiamy faktury
Comments