Puszcza Kampinoska - piesze pożegnanie zimy, 17.03.2013 (niedziela)


Zapraszamy na kilkugodzinny spacer po Kampinoskim Parku Narodowym po raz ostatni zapewne w tym roku w zimowej scenerii. Pogoda zapowiada się słoneczna. Wycieczka organizowana na zasadzie „kto przybędzie, ten z nami idzie”.


Organizatorzy: Artur, Staszek i Ewa

 

Zbiórka i dojazd (autobusem, samochodem):

Na wycieczkę istnieje dogodna możliwość dotarcia zarówno autobusem, jak i samochodem. Poniżej oba warianty dojazdu.

autobusem:

Spotykamy się w niedzielę, 17 marca 2013 o g. 10.25 na pętli autobusowej przy stacji Metro MARYMONT. Na miejscu będzie Weronika, więc w razie problemu ze znalezieniem nas możecie dzwonić na 608479222. O g. 10.35 odjeżdża stamtąd autobus 110, którym sobie podjedziemy na start pieszej trasy, czyli na pętlę autobusową „Cmentarz Północny – Brama Zachodnia” przy ul. Estrady. Na miejscu będziemy o g. 11, tam spotkamy uczestników dojeżdżających samochodami i stąd rozpoczniemy wszyscy razem pieszą wędrówkę. 


samochodem:

Spotykamy się o g. 11 na pętli autobusowej „Cmentarz Północny – Brama Zachodnia” przy ul. Estrady. Jest tam dogodny parking.  Na miejscu będzie Artur, tel. 501 563 044. Będą już tu też uczestnicy dojeżdżający na wycieczkę pieszą autobusem i wszyscy razem ruszymy na pieszą wycieczkę do Puszczy Kampinoskiej. 

Pieszą trasę skończymy w okolicach g. 14.00 przy Bramie Zachodniej. Jest stąd dogodny powrót autobusem (np. 110 do Metra Marymont).


To wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/318823308220976/?ref=22charakter trasy pieszej:

wędrować będziemy pieszymi ścieżkami i szlakami Kampinoskiego Parku Narodowego, po drodze zrobimy przerwę na popas (weźcie prowiant ze sobą, bo nie będzie możliwości zaopatrzenia po drodze). W sumie ok. 10 km.

Co wziąć?

Wygodne buty, kurtkę przeciwdeszczową i przeciwwiatrową, czapkę, szalik, rękawiczki, termos z herbatą, kanapki, aparat fotograficzny i koniecznie dobry humor!

Kontakt:

 (Artur)Comments