COVID-19 - INFORMACJE

Aktualizacja 31.05.2020

Mili Uczestnicy oraz Sympatycy Grupy Turystycznej Wędrujemy, drodzy Wędrowcy,

Czasy mamy od kilku tygodni niezwykle dynamiczne, dlatego też odpowiadamy na powracające od Was pytania.

CZY WYJAZD SIĘ ODBĘDZIE?

Tak! Wszystkie wyjazdy, które obecnie są na naszej stronie internetowej, mogą się odbywać. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 29 maja 2020, od 6 czerwca w Polsce mogą odbywać się wszystkie takie wycieczki jakie organizujemy. Zatem - po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z Covid-19 możemy zacytować znaną piosenkę - Znów wędrujemy!

CZY JEST SENS SIĘ ZAPISYWAĆ?

Jak najbardziej :-) Zapraszamy serdecznie do zapisów na wszystkie wyjazdy, które są na naszej stronie. 

JAK TERAZ BĘDĄ WYGLĄDAĆ WYJAZDY?

Wszystkie wyjazdy będą się odbywać zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz aktualnymi zaleceniami Sanepidu.

CO W SYTUACJI GDY WYJAZD JEDNAK SIĘ NIE ODBĘDZIE?

Gdyby realizacja wyjazdu okazała się niemożliwa (np. ze względu na pojawienie się nowych obostrzeń związanych z Covid-19) wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną o tym poinformowani mailowo najdalej 7 dni przed datą wyjazdu i otrzymają od nas zwrot wpłaconej kwoty w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu odwołania imprezy. W takim przypadku będzie też możliwość wybrania zamiast zwrotu Vouchera podróżniczego GT Wędrujemy ważnego przez rok od momentu takiego wyboru. Tutaj znajdziecie więcej informacji nt. naszych voucherów.

I dokładnie w ten sam sposób to się odbyło w przypadku 4 odwołanych przez nas imprez, których planowany termin przypadł na czas lockdownu - obostrzeń związanych z koronawirusem. Wszyscy uczestnicy byli informowani zwykle 12-14 dni przed datą wyjazdu o jego odwołaniu, zaś zwroty realizowaliśmy w ciągu kilku dni od momentu odwołania.

CZY BĘDĄ JESZCZE JAKIEŚ WYCIECZKI W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH i PÓŹNIEJ?

Tak, oczywiście. Cały czas przygotowujemy kolejne wyjazdy i sukcesywnie publikujemy na stronie. Najpierw jest to zwykle zapowiedź wyjazdu, ze wskazaniem kierunku i daty i wtedy możecie się już zapisywać, rezerwując sobie wstępnie miejsca w Waszych kalendarzach, a następnie publikujemy bardzo szczegółowy opis wyjazdu wraz z kosztem i dopiero na tym etapie jest czas na wpłaty i tym samym decyzję o wybraniu się z nami na wyjazd.

Comments