O NAS

Organizujemy: 

- wędrówki górskie w górach polskich, czeskich i słowackich

- wycieczki na biegówkach

- wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy, 

- wycieczki rowerowe po Polsce

- spływy kajakowe po polskich rzekach

piesze wycieczki podwarszawskie

Choć wszystkie nasze wycieczki zaczynamy i kończymy w Warszawie coraz więcej osób dołącza do nas z innych miast - z Łodzi, Krakowa, Katowic, Lublina, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Białegostoku, Rzeszowa, Olsztyna oraz mniejszych miast.

Chcemy upowszechniać turystykę i pokazywać piękno przyrody: mazowieckiej, górskiej, nadmorskiej czy też pojezierzy.

Mamy szczęście do ludzi - uczestnikami naszych wyjazdów są wspaniali, ciekawi świata i sympatyczni ludzie dzięki którym na wyjazdach panuje świetna atmosfera.  I choć każdy był z nami kiedyś to już wtedy bardzo szybko zaczynał się czuć jak w paczce znajomych, zwłaszcza, że po kolejnych wyjazdach spotyka kompanów z poprzednich wypadów, a grono znajomych rośnie ;-)

Jeśli masz pomysł na aktywną wycieczkę, nietypowe zwiedzanie albo po prostu imprezę integracyjną - zadzwoń do nas lub napisz maila, zmajstrujemy coś razem i ogłosimy to szerzej!


Oczywiście jako organizator turystyki spełniamy wszystkie prawne wymagania:

- spełniamy wymogi wynikające z Ustawy o usługach turystycznych oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową (Signal Iduna TU SA) na rzecz uczestników naszych wyjazdów 

- posiadamy zgodę Marszałka Województwa Mazowieckiego na organizację imprez turystycznych oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr ewidencyjny 9601,  nr zaświadczenia 1673.

- w przypadku wyjazdów poza Polskę zawsze wykupujemy dla uczestników ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL NNW).

- w przypadku tras górskich wykupujemy usługę przewodnicką na rzecz uczestników tylko u licencjonowanych przewodników górskich.


Nasze dane:

Agencja Vivento Weronika Witczak

NIP: 113-236-02-33

nr ewidencyjny w CEOTiPUNPUT: 9601

nr zaświadczenia w CEOTiPUNPUT: 1673


Jeśli masz jakiekolwiek pytania - nie wahaj się! Najłatwiej nas złapać telefonicznie 608479222 (Weronika) ew. mailem na wedrujemy.wedrujemy@gmail.com


Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: 


https://www.facebook.com/grupa.turystyczna.wedrujemyZapraszamy też do zapoznania się z naszą polityką prywatności